Eesti Maaülikooli ja SA Archimedes struktuuritoetuste agentuuri koostööseminar

10. veebruar toimub Eesti Maaülikooli aulas (Kreutzwaldi 1a) koostööseminar, mille eesmärgiks on rakendusüksuse ja struktuuritoetusi administreerivate ning kasutavate spetsialistide koostöö tõhustamine.

 

Päevakava:

9:45 Tervituskohv

10:00 Sissejuhatus ja avasõnad. Teadusprorektor Ülle Jaakma

10:05 Kes on kes rakendusüksuses? SA Archimedes esindajad: Eve Sild, Alice Liblik, Urve Vool; meetmehoidjad, Kadrin Kergand ja Kristel Meesak ning hankespetsialist Margit Toomsalu jt.

RÜ tutvustus ja tööloogika; ametikohad, rollijaotus ja kontrolli ajaline raamistik; protsesside juhtimine, sh maksete ja riigihangete kontrolli protsessi ülevaade, riigihangete eelkontrolli ja nõustamise võimalused RÜ-s.

10:45 Abikõlblikkuse KKK (sh toetuse saaja vs partner), võrdlus 2007-2013 perioodiga, eToetuste keskkond, peamised finantskorrektsioonide põhjused. SA Archimedes

11:30 Kohvipaus

11:45 EMÜ struktuur; info ja dokumentide liikumine ülikoolis; dokumentide allkirjastamine. Teadus- ja arendusosakonna juhataja Andi Pärn, peaspetsialist Katri Hellat.

12:00 Ülikooli finantssüsteemi ülesehitus. Pearaamatupidaja Kaire Klaus.

12:20 Hanketegevuse korraldus. Riigihangete talituse juhataja Kärt Kirsimägi.

12:40 Teadustöö „köögipool“ tippkeskuse näitel. Ülevaade korralduslikest küsimustest – millega peavad teadlased oma töös arvestama). Teaduse tippkeskuse EcolChange tegevjuht Tiia Kurvits.

13:00 Arutelu, seminari kokkuvõte 

Registreerimine seminarile

Eesnimi*
Perekonnanimi*
E-post*
Telefon*
Struktuuriüksus